....
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Oj jest obecnie sporo sztosików. Mam nadzieję, że przez najbliższe 50 lat będzie podobnie Big Grin
Odpowiedz
Club Music Chart nr 306 z dn. 28 czerwca 2019

Ostatnio do propozycji wrzuciłem m.in. Twój numer 2 oraz 5 w oryginalnej wersji i zapewne niedługo dodam "You Little Beauty" Smile "Birthright" jednak się nie pojawi. Z nowości widzę słaby numer EDX-a, a pozostałe nie znam.
Odpowiedz
Ja po modyfikacji pozycji listy staram się wrzucać tylko najlepsze propozycje i przesłuchuję jeszcze ze 3x numer zanim go wrzucę na listę. Generalnie to jest tak, że dzisiaj numer Ci się podoba, a za tydzień urok jakoś tak zaczyna znikać, a inny numer chcesz usunąć, ale z czasem się osłuchujesz i zostaje na 3 miesiące ;p
Dzięki za komentarz Wink
Odpowiedz
Club Music Chart nr 315 z dn. 30 sierpnia 2019

Bardzo fajna nowość na miejscu 7. Na mojej liście ten numer był krótko, ale jakby była w 100% klubowa to wtedy by dłużej pozostał.
Odpowiedz
Club Music Chart nr 318 z dn. 20 września 2019

Ale bardzo fajny numer 1 Smile Najniższa nowość jest nawet spoko.
Odpowiedz
Tylko szkoda, że "The Power" nie jest grane w polskich stacjach Wink
Odpowiedz
@silvo95
Dokładnie.

Club Music Chart nr 319 z dn. 27 września 2019

Numer 1 b.z. i bardzo fajnie Smile Tym razem jest więcej ciekawych nowości - dwa covery, czyli "Pump It Up" oraz "Lucky Star" i "Jacques".
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości