....
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowa Lista Przebojów (Aktualizacja)
Nie nie. To jest Top 20- połączona lista dwóch forów, Sat Kuriera i Musictop. Tutaj można dodawać różne nagrania z wszystkich lat. Frontowiec napisał w pierwszym poście Forumowa Lista Przebojów, ale od drugiego chciałbym aby nazywał ją po prostu Top 20.

Co do Forumowej... to chciałbym aby była to zupełnie inna lista, lista tylko tego forum, i tylko składająca się z aktualnych nagrań. Dlatego utworzyłem zupełnie nowy dział dla tej z Sat Kuriera.
Odpowiedz
Jak kiedyś już mówiłem że powrócimy do tematu Forumowej listy przebojów to tak robię. Myślę że można już śmiało utworzyć taką listę. Jeśli macie jakieś sugestie jak miało by to wyglądać, ile utworów, jak głosować itd. to czekam na propozycje.
Odpowiedz
Może 40 utworów w zestawie, Głosujemy systemem eurowizyjnym tzn. 10 utworów , za pierwsze miejsce 12 pkt, za drugie 10 pkt, za trzecie 8 pkt i aż do miejsca 10 za 1 pkt. Tak to widzę Wink
Odpowiedz
Moja propozycja to : Top 30
Każdy głosuje na 10 utworów .
Punktacja odpowiednio 1 miejsce-10 pkt ,2-9,3-8 ...............10-1 pkt.
Każdy może zgłosić max 2 propozycje do kolejnego zestawienia Forumowej Listy Przebojów.
Na sam początek trzeba by też ustalić czy utwór który wypadnie z Listy może jeszcze na nią powrócić.
Odpowiedz
A oto moja propozycja. Lista będzie się składała z 30 utworów wydanych nie później niż 1 rok wstecz. Na początku rzecz jasna trzeba zgłosić utwory. Najlepiej będzie jak każdy z nas poda 5 piosenek i wtedy będzie można głosować. Jakby miało wyglądać te głosowanie? Otóż głosujemy na 10 utworów i za pierwsze miejsce jest 10 pkt., za drugie 9 pkt..., za dziesiąte 1 pkt. Każdy będzie mógł zgłosić maksymalnie 3 propozycje.
Odpowiedz
Wątek ruszył. To dobrze. To teraz powiem wam co ja myślę. Może na początek wystarczyło by 20 nagrań. Jeśli chodzi o propozycje to maksymalnie można by zgłosić 2, a jeśli ktoś nie chce w danym tygodniu to nie musi wcale, lub może zgłosić jedną. Co do głosowania to widzę że wszyscy wybierają system Eurowizyjny, dla mnie może być. Chyba że wolicie za pomocą ankiety, bez publicznego głosowania, ale to chyba nie przejdzie. To tylko propozycje.
Jeszcze chodzi o nazwę, jak nazwać listę.
I druga sprawa- prowadzacy. Albo wybierzemy jednego albo będziemy się zmieniać. Np. co miesiąc, lub co tydzień inny prowadzący.
To musimy jeszcze przedyskutować.
Odpowiedz
Mnie nie będzie do czwartku do popołudnia. Mam nadzieję że jeszcze się ktoś wypowie i coś ustalicie. Może od przyszłego tygodnia lista by wystartowała. Na razie...
Odpowiedz
można by było zrobić listę raz w tygodniu a głosowanie przez scorewiz

W niektórych pudełkach nic nie ma, ale zawsze można coś do nich wsadzić i nie będą puste!

Odpowiedz
Ja byłbym za TOP 40, bo to jest w sumie sprawdzony format na listę tygodniową (BBC R1, 538 itp)
Z propozycjami po dwie-trzy sztuki na łebka. Ale jakby nie było, i jak się nie stanie, to będę brał udział w tym projekcie.
CHR HD TOP 30 - Teraz, co tydzień w sobotę.
Odpowiedz
Powracamy do sprawy Forumowej Listy Przebojów. Myślę że wystartujemy na początku przyszłego tygodnia, zaczynając od zgłaszania utworów. Ale na początek chciałbym rozwiązać jeszcze kilka kwestii. Dlatego uważam że najlepiej przeprowadzić głosowanie. 

1. Ile utworów w zestawieniu.
a) 20
b) 30
c) 40

2. Liczba zgłaszanych propozycji co tydzień.
a) 1
b) 2
c) 3

3. Głosowanie.
a) System Eurowizyjny tj. 1-12pkt, 2-10 pkt...10-1 pkt.
b) System który obowiązuje na liście Top 20 Sat Kuriera i naszego forum tj. 1-10 pkt, 2-9 pkt, 3-8 pkt...10-1 pkt.
c) Ankieta

4. Czy wypadający utwór z listy ma możliwość powrotu do zestawienia.
a) Tak
b) Nie

5. Propozycja na nazwę listy.
Odpowiedz