....
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowa Lista Przebojów (Aktualizacja)
Sorry Frontowiec miało być.
Odpowiedz
No to kiedy będzie można tu głosować, bo na Forum SAT Kurier ruszyło dziś o 13:46 głosowanie na notowanie nr 27?
Moje zaplanowane audycje w Radiu Musictop:
Czwartek (12.12.19) od godz. 18:00 - RETRO 20 | Notowanie (110),
Piątek (13.12.19) od godz. 18:00 - Dance Classics Charts - Notowanie nr 113 (13.12.19).
Odpowiedz
Nic na razie nie wiem. Fan Tv milczy.
Odpowiedz
Witam serdecznie. Jeśli chodzi o listę przebojów - to mógłbym ją poprowadzić, więc także i tutaj mogłaby się odbyć.

@Frontowiec.
Odpowiedz
Rozmawiałem ostatnio z FanTv na twój temat. On chciał abym mu pomógł w liczeniu listy, ale odmówiłem. Ale mówiłem że ty najlepiej byś się do tego nadał. Co do prezentowania listy na obydwu forach, nie mam nic przeciwko.
Odpowiedz
No to fajnie, więc jakby co - to także tutaj mogłoby się odbyć głosowanie (tym razem TOP 20).

Głosowanie potrwa do soboty, do godz. 8:00.
Odpowiedz
No ale już rozmawiałeś z FanTv? Będziesz prowadził? Jak tak to daj znać, bo muszę wcześniej założyć dział.
Ps. Konto masz już aktywne.
Odpowiedz
Rozmawiałem już z @fan tv, więc będę prowadzić Listę Przebojów.
Odpowiedz
No to gratulacje, z drugiej strony od dawna wiedziałem że ty najlepiej byś to zrobił.
Odpowiedz
@Frontowiec, fajnie, że prowadzisz forumową listę przebojów Smile Cały czas myślałem, że to ty byś do tego się najlepiej nadawał po tym jak @Cross zrezygnował z prowadzenia tej listy.

Pytanie do @Crossa Wink To nasza "Forumowa Lista Przebojów" będzie (wiem, że żadnych propozycji nie ma jakby to miało wyglądać, ale jak będziesz chciał, żeby wystartowała to będzie na pewno), czy wystarczy "Top 20 - Połączona Lista Przebojów Forów Sat Kurier i Musictop"?
Moje zaplanowane audycje w Radiu Musictop:
Czwartek (12.12.19) od godz. 18:00 - RETRO 20 | Notowanie (110),
Piątek (13.12.19) od godz. 18:00 - Dance Classics Charts - Notowanie nr 113 (13.12.19).
Odpowiedz