....
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowa Lista Przebojów (Aktualizacja)
Witam. Mam do was pytanie. Czy jest szansa aby na tym forum uruchomić Listę Przebojów tego forum? Bo moim zdaniem każde forum muzyczne powinno mieć swoją własną listę przebojów. Pytanie do was, czy uruchamiamy listę? Bo by uruchomić zestawienie wystarczy nawet 3-4 osoby głosujące. Jeśli tak to macie swoje propozycje jak by to miało wygladać? Czekam na wypowiedzi...
Odpowiedz
Może jakby się zebralo więcej osób, to miałoby to większy sens.
Nie wiem...
Odpowiedz
(08-11-2017, 19:24:56)Cross napisał(a): Witam. Mam do was pytanie. Czy jest szansa aby na tym forum uruchomić Listę Przebojów tego forum? Bo moim zdaniem każde forum muzyczne powinno mieć swoją własną listę przebojów. Pytanie do was, czy uruchamiamy listę? Bo by uruchomić zestawienie wystarczy nawet 3-4 osoby głosujące. Jeśli tak to macie swoje propozycje jak by to miało wygladać? Czekam na wypowiedzi...

A może można ponownie połączyć listę przebojów tego forum i sat kurier forum?
Odpowiedz
Byłoby fajnie :-) Ciekawe, czy @Cross się na to zgodzi.
Odpowiedz
A może można ponownie połączyć listę przebojów tego forum i sat kurier forum?
[/quote]

A jak by to niby miało wyglądać?
Odpowiedz
Tak jak za poprzednim razem, głosują użytkownicy z obu forów i powstaje lista wspólna. Jeśli ty nie będzies, mógł czasem zliczyć głosów mogę ci pomagać.
Odpowiedz
Możemy się dogadać jeśli chodzi o wspólną listę. Ale jedno jest pewne, napewno nie będe liczył głosów. Robiłem to raz, i się nie podobało, a ja dwa razy nie wchodzę do tej samej rzeki. Jeśli będziesz liczył to ok, możemy porozmawiać.
Odpowiedz
(08-19-2017, 13:29:39)Cross napisał(a): Możemy się dogadać jeśli chodzi o wspólną listę. Ale jedno jest pewne, napewno nie będe liczył głosów. Robiłem to raz, i się nie podobało, a ja dwa razy nie wchodzę do tej samej rzeki. Jeśli będziesz liczył to ok, możemy porozmawiać.

Ale rozumiem, że zraziłeś się tym, że ktoś niecierpliwy zwrócił uwagę, że spoźniasz się z listą i wiesz, że nie zawsze będziesz mógł ewentualnie zliczać i publikować tego na czas, więc dlatego nic chcesz tego robić?
Odpowiedz
Ja myślę, że się podobało tylko, ze raz czy dwa ktoś za bardzo się zniecierpliwił po prostu, innych uwag to chyba nie było. Ja to teraz prowadzę ale też nie zawsze mam na to czas, więc dlatego proponowałem połączenie sił.
Odpowiedz
(08-19-2017, 14:26:53)Gość napisał(a): Ja myślę, że się podobało tylko, ze raz czy dwa ktoś za bardzo się zniecierpliwił po prostu, innych uwag to chyba nie było. Ja to teraz prowadzę ale też nie zawsze mam na to czas, więc dlatego proponowałem połączenie sił.

To może popytaj u siebie na forum, może ktoś zechce pomóc w liczeniu. I nawet wiem kto. Forumowiec- on mnie takze pomagał, i był nawet chętny do poprowadzenia listy po mnie, tylko ktoś tam nagle wyskoczył z chęcią prowadzenia, z jakim skutkiem to widać. Co do połączenia listy nie widzę problemu, mogę nawet wyniki po opublikowaniu ich u was wklejać tutaj, i osoby które zagłosują na tym forum wezmiecie pod uwagę przy liczeniu.
Odpowiedz