....
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacja
Jako że chciałbym to forum wznieść na jeszcze większy poziom, to jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje. Jeśli mieliście kiedyś jakieś plany na różnego rodzaju forach czy muzycznych stronach, a nie wypaliły a może tli się w waszych głowach jakiś ciekawy pomysł na wątek lub dział to dajcie znać, a zrobimy to tutaj. Może macie jakiś pomysł na coś, czego nie ma na innych forach, bo to forum nie musi ograniczać się tylko do muzyki, nigdy nie było to moim celem, aby zamykać się tutaj tylko w muzyce.
    Jeśli macie jakąś sprawę moderacyjną, przypiąć jakiś wątek, lub coś założyć to możecie to także napisać to tutaj, a wszystko da się załatwić Wink
Jest nas teraz więcej, a wierzę że jeszcze to forum będzie się rozrastać (nie ma innej opcji   Tongue ) i w niedługim czasie napewno chciałbym komuś nadać opcję moderatora, aby był ktoś, kto oprócz mnie będzie miał dostęp do większych możliwości na forum. Wiadomo, ja też pracuję i czasem może długo trwać zanim coś zrobię, a tak będzie jeszcze ktoś kto zrobi to szybciej. 

Na razie Chciałbym wam wszystkim podziękować za to że jesteście, że działacie tutaj na forum, a z mojej strony chcę was zapewnić że zrobię wszystko aby to nasze miejsce spotkań było coraz lepsze, i coraz bardziej funkcjonalne.

Pozdrawiam Cross...
Odpowiedz
Może wprowadzić oceny nowych singli? w skali np. od 1 do 10.
To samo można zrobić z serialami czy filmami.
Fajnie by tylko było jakby było więcej niż 2 czy 3 głosy.
Odpowiedz
Ok. Zajmę się tym w najbliższym czasie. Postaram się coś takiego wprowadzić.
Odpowiedz
Proponuję utworzyć dział z najgorszymi według nas utworami :-)
Odpowiedz
Ok. Utworzę...
Odpowiedz
(08-09-2017, 23:45:30)Cross napisał(a): Ok. Utworzę...

Jakieś sugestie co do nazwy?
Odpowiedz
Serio chcecie się skupiać na najgorszych piosenkach?
szkoda na nie czasu Smile
Odpowiedz
(08-10-2017, 11:17:16)Tomekk napisał(a): Serio chcecie się skupiać na najgorszych piosenkach?
A czemu nie Wink Według mnie by się taki dział przydał na tym forum.

(08-09-2017, 23:48:09)Cross napisał(a): Jakieś sugestie co do nazwy?
Po prostu nazwij ten dział "Najgorsze utwory". Po co się męczyć Wink
Odpowiedz
W sumie zgadzam się z Tomkiem, też wolę wyszukiwać te lepsze nagrania niż prezentować te dziadowskie...ale utworzyć mogę, a potem zobaczymy, jak nie będzie ruchu w tym dziale to się usunie...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości