.....
Ocena wątku:
  • 71 głosów - średnia: 2.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"News"
Bardziej jestem ciekawy czy Alan Walker ujawni swoją twarz w swoich klipach.
Odpowiedz
(04-16-2021, 22:19:34)Marcineq napisał(a): Bardziej jestem ciekawy czy Alan Walker ujawni swoją twarz w swoich klipach.

Oj chyba nie doczekanie...
26 czerwiec....
Odpowiedz
Ja to bym zobaczył 50 twarzy Greya...
Odpowiedz
(04-16-2021, 22:24:49)Horngacher77 napisał(a): Ja to bym zobaczył 50 twarzy Greya...

Ha ha...
26 czerwiec....
Odpowiedz
(04-16-2021, 22:15:41)Cross napisał(a):
(04-16-2021, 22:14:23)Karol napisał(a): Po 2 latach oczekiwania tajemniczy producent Aftershock pokazał prawdziwą twarz. To Wesley Fanger, który wcześniej produkował utwory pod poprzednim aliasem Shockerz, gdzie w Scantraxx wydał produkcje jak "Rise Like The Sun" czy "Total Domination". Po odejściu z labelu I AM HARDSTYLE spowodowanym brakiem aktywności oraz bycia tatą od teraz jest częścią wytwórni Art Of Creation, w którym mam nadzieję usłyszymy nowe utwory od niego

Czyli co? Chodził w masce czy co?

Dokładnie miał zakrytą twarz urozmaiconą czapką i bluzą hoodie. Już jego image w 2019 roku był przedmiotem dyskusji wśród rzeszy słuchających Hardstyle
Odpowiedz
(04-16-2021, 20:36:28)Marcineq napisał(a): Natalia Szroeder prawdopodobnie nagrała piosenkę wraz z Ralphem Kaminskim. Sugeruje to jej ostatnie zdjęcie w mediach społecznościowych, gdzie artystka przytula właśnie Ralpha. (Chociaż w stu procentach pewny nie jestem) Natomiast zdecydowanie chciałbym usłyszeć taki duet - myślę, że mogłoby z tej współpracy być coś fajnego. Mam nadzieje że wkrótce usłyszymy nowość od Natalii i wszystko okaże się jasne!

[Obrazek: ru-1-r-512,512-n-Be2550143ShBT.jpg][Obrazek: 00095CX263WD4IAS-C125.jpg]
Jutro o godz. 13:00 premiera clipu do utworu "Przypływy" Natalii i Ralpha. Big Grin
26 czerwiec....
Odpowiedz
No to już jest pewna informacja i pewny singiel. Czekam na efekty Smile
Odpowiedz
Już jutro premiera nowej piosenki Natalie Imbruglii....

26 czerwiec....
Odpowiedz
Kolejna wytwórnia z muzyką Hardstyle, postanawia iść za ciosem w stronę kolegów z Art Of Creation. I AM HARDSTYLE - to kolejny label, gdzie od 2019 roku była jedyną platformą wydającą utwory tylko dla największych gwiazd jak Brennan Heart, Toneshifterz, Code Black, Andy SVGE, Thyron, The Pitcher etc. postanowiła wyjść na wprost oczekiwaniom młodych talentów, tym samym uruchamia sublabel Amplify. W tejże dywizji, pojawią się młode talenty, które w swoich muzycznych zapleczach pokażą swoje potencjały, aby zyskać sympatię nie tylko wśród wysoko postawionych producentów, ale i także fanów, bo jak sami oznajmiają w Social Media i nie tylko to szansa na osiągnięcie wymarzonych celów jakie postawili ze sobą młodzi twórcy. Na chwilę obecną reprezentację I AM HARDSTYLE Amplify tworzą Concept Art z Austrii, Zero Days z Niderlandii oraz Xense z Francji. Natomiast pierwszy utwór, który rozpocznie istnienie subwytwórni należącej do całego I AM HARDSTYLE należeć będzie do Concept Art z kawałkiem "Body Go Crack", który zostanie wydany 2 września.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości