....
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowości na Forum
(12-06-2018, 00:18:43)kacper130700 napisał(a):
Witajcie Smile Napiszcie co chcielibyście, aby było nowego na forum. Ja także przedstawię swoją listę życzeń. Pozdrawiam Smile
Mam taką propozycję-petycję.Czy bylibyście zainteresowani aby była stworzona Lista np.Top 10 czy Top 20 najlepszych albumów według Forumowiczów Musictop.pl. ???
soberTOMek wyznaczył nowy termin dla Retro top 20.(w piątek 20.00) więc sobota popołudniu byłaby wolna dla tej Listy. Ja sam jestem zainteresowany i mógłbym takową Listę poprowadzić....
Napiszcie co o tym pomyśle sądzicie...[Obrazek: lightbulb.gif]

Horngacher77
Odpowiedz
Ja nie słucham albumów muzycznych, więc raczej bym nie głosował.
Odpowiedz
A ja jestem jak najbardziej na tak... Smile
Każda nowa forumowa lista jest mile widziana....
Odpowiedz
W sumie to mógłbym być na tak, ale lista rzeczywiście nie powinna być za długa, bo na innym forum jest bardzo dużo płyt do przesłuchania i przez to w zabawie bierze udział naprawdę garstka osób, z tego co obserwuję.
Odpowiedz
(02-01-2019, 17:56:04)Marcineq napisał(a): W sumie to mógłbym być na tak, ale lista rzeczywiście nie powinna być za długa, bo na innym forum jest bardzo dużo płyt do przesłuchania i przez to w zabawie bierze udział naprawdę garstka osób, z tego co obserwuję.

Ja dzięki owej Albumowej Liście wypisałem się z tamtego Forum ... (Chore kryteria i oceny albumów)Tylko alternatywa ma prawo bytu reszta dla starych wyjadaczy nie na miejscu. Więc po co się miałem tam męczyć...Możemy stworzyć własną Listę Najlepszych dla nas Albumów muzycznych wedle własnych nie przymuszonych kryteriów. A kto powiedział że dany album trzeba od deski do deski przesłuchać.Wystarczy parę taktów aby stwierdzić,że sięgnę po ten krążek ,tylko np.dla danego utworu...Jest wiele płyt które przesłuchałem w życiu pobieżnie i wystarczająco aby dany krążek ocenić.Moim zdaniem o tym czy dany album jest dobry lub zły świadczy chęć sięgnięcia po niego czy zwykła ciekawość co na nim się znajduje .
Można czasem  nie odtwarzać płyty ,a mieć ją już po części przesłuchaną .Gdy dany artysta np. wydaje z niej singiel za singlem ...
Także panowie uszy do góry ...Jeśli nie chcecie nikt was przecież nie zmusi do tego abyście przesłuchiwali setki albumów(szkoda czasu).Ale zagłosować na Listę możecie.Bo niech mi ktoś powie czy normalnym jest zmuszanie się do odsłuchu wszystkich proponowanych płyt wbrew swojej własnej woli.???[Obrazek: cool.gif]
Odpowiedz
(02-01-2019, 16:11:24)Cross napisał(a): A ja jestem jak najbardziej na tak... Smile
Każda nowa forumowa lista jest mile widziana....

ok   Idea
Odpowiedz
No ale żeby ustawić miarodajny ranking to trzeba pobieżnie przesłuchać chociaż, moim zdaniem również nie musi to być cała zawartość płyty. Ale warto mieć jakieś argumenty za tym czemu dany album bardziej nam się podoba od drugiego. Dlatego jakieś minimum warto wyznaczyć.
Odpowiedz
(02-01-2019, 18:28:57)Marcineq napisał(a): No ale żeby ustawić miarodajny ranking to trzeba pobieżnie przesłuchać chociaż, moim zdaniem również nie musi to być cała zawartość płyty. Ale warto mieć jakieś argumenty za tym czemu dany album bardziej nam się podoba od drugiego. Dlatego jakieś minimum warto wyznaczyć.

Oczywiście ,że tak....[Obrazek: exclamation.gif]
Odpowiedz
Chciałem coś ogłosić..

Już wkrótce na forum pojawi się nowa rzecz, nowa pozycja - którą poprowadzi @Marcineq

Szczególy wkrótce...  Smile
Odpowiedz