....
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowości na Forum
(03-24-2018, 23:46:07)Gaspard napisał(a): Na początku chciałem zaznaczyć, że bardzo podoba mi się dział z newsami, ale mam jedno ale. Zamiast jednego wspólnego tematu utworzyłbym trzy (albo i cztery) oddzielne: "Muzyka", "Film/Serial", "Sport", "Inne". Głównie dlatego, że zrobi się bałagan i pomieszanie z poplątaniem, a ja jestem zwolennikiem porządku i estetyki Wink

Popracowałem trochę po twojej sugestii, mam nadzieję że będziesz usatysfakcjonowany  Smile
Odpowiedz
Witajcie Smile Napiszcie co chcielibyście, aby było nowego na forum. Ja także przedstawię swoją listę życzeń. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Ja byłbym za zrobieniem działu z Typerkami,gdzie będziemy mogli typować na przykład wyniki meczów czy skoków narciarskich etc.
Tune Lista - Od teraz to jest najświeższa 25-ka mijającego dnia
Sprawdzaj codziennie na Mycharts.pl i Musictop.pl
Słuchaj co piąte notowanie od 18:00 w Radiu Soundice!!!

Odpowiedz
Moja lista życzeń:
- więcej emotikonek
- narzędzia na Shoutboxie, np. pogrubienie, kolor czcionki, emotikony
- przejście na inny, lepszy skrypt, ale to by trochę potrwało
Odpowiedz
A może by tak gdzieś ulokować playera radiowego na stronie? Wtedy wchodząc tylko na forum, już będzie można słuchać naszych audycji Smile
CHR HD TOP 30 - Teraz, co tydzień w sobotę.
Odpowiedz
(12-07-2018, 11:52:38)Mateuszek92 napisał(a): A może by tak gdzieś ulokować playera radiowego na stronie? Wtedy wchodząc tylko na forum, już będzie można słuchać naszych audycji Smile

Podpisuję się pod tym pomysłem
Tune Lista - Od teraz to jest najświeższa 25-ka mijającego dnia
Sprawdzaj codziennie na Mycharts.pl i Musictop.pl
Słuchaj co piąte notowanie od 18:00 w Radiu Soundice!!!

Odpowiedz
No to teraz spróbuję się ustosunkować do waszych zgłoszeń. Na początku dodam tylko że myślałem i bałem się że zastanę tutaj nie wiadomo jakie wymagania i wogóle, ale to tak raczej spokojnie się obeszło ha ha. Zatem albo nie macie nie wiadomo jakich wymagań, albo po prostu forum technicznie trzyma się całkiem dobrze.
  Ale jak już kiedyś obiecałem, cały czas będziemy się starać aby to forum było funkcjonalne, i stale się rozwijało.
Co do prośby Karola, to uważam że z tym może być największy problem, bo ciężko jest na kodowaniu forum zrobić coś na rodzaj typera, bo to musi być jakiś mechanizm, program który to obsługuje, aby wszystko fajnie działało. Inaczej gdyby to była normalna strona internetowa, bo tam da się zrobić wszystko. Ale nie mówię że nie spróbujemy.
Co do playera jak pisał Mateusz, to z tym nie powinno być problemu, pomyślimy.
Co do propozycji Kacpra to z emotkami nie ma problemu.
Shoutbox - sprawdzimy co on tam jeszcze posiada, najwyżej poszukamy nowego i wymienimy na lepszego.
Skrypt - nad tym myślimy już od dawna, tylko to strasznie dużo pracy, ale wkońcu trzeba się za to zabrać.
Legend mówił że zrobi to najpierw u siebie osobno, i mi pokaże jak by to wyglądało, żeby nie robić od razu na "żywym organizmie" bo może się nie spodobać i co wtedy? Dlatego jak mi przypadnie do gustu i zatwierdzę to, to wtedy zmienimy forum...
Jeszcze kilka rzeczy chcę dodać od siebie, ale nie będe się rozpisywał, tylko jak coś wprowadzimy nowego to was poinformujemy.
Napewno chciałbym aby było można dodawać muzę ze Spotify, nad tym też pracujemy.
  O efektach wszystkich prac będe informował na bieżąco...
Odpowiedz
Wydaje mi się, ze dla Karola chodziło o zwykły dział do typowania. Coś na wzór MŚ... ale mogę się mylić.
Ale jeśli jeszcze to znajdę to podeśle Ci coś odnośnie takiego sposobu typera o jakim wspomniałeś...

W niektórych pudełkach nic nie ma, ale zawsze można coś do nich wsadzić i nie będą puste!

Odpowiedz
(12-07-2018, 18:07:08)soberTOMek napisał(a): Wydaje mi się, ze dla Karola chodziło o zwykły dział do typowania. Coś na wzór MŚ... ale mogę się mylić.
Ale jeśli jeszcze to znajdę to podeśle Ci coś odnośnie takiego sposobu typera o jakim wspomniałeś...

Nie no to z działem to nie ma problemu. Założyć możemy od ręki, tylko ja myślałem o czymś lepszym... 
Poszukamy i zobaczymy co da się z tym zrobić...  Piwko2
Odpowiedz
Tak apropos Spotify, to może zróbmy forumową playlistę, w której będziemy umieszczać swoje ulubione nowości Smile
Odpowiedz