Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V konkurs piosenki MusicTopWizji - Tatbushka 2022
MUSICTOPWIZJA 2022

Witajcie. Od ostatniego wydarzenia w Musictopwizji minął rok. Przez ten czas wiele się wydarzyło. Ale najważniejsze jest to, że Musictopwizja wciąż żyje! 
Postanowiłem zaprosić was wszystkich do Tatbushki - stolicy Crosslandii, bo własnie reprezentant Crosslandii wygrał ostatnią edycję plebiscytu, aby ponownie wszyscy poczuli emocje związane z Musictopwizją. Mam nadzieję że wiele krajów wezmie ponownie udział w plebiscycie i wystawi swojego reprezentanta w konkursie.
Poniżej zobaczycie wszystkie terminy.
Zatem gorąco zapraszam wszystkie zainteresowane kraje o wystawienie swojego reprezentanta poprzez krajowe eliminacje czy też poprzez suwerenny wybór swojego artysty.
Zapraszam do Crosslandii na wielkie muzyczne święto!!!

Terminy:
Eliminacje - do 10 maja
Głosowanie finałowe: 11 - 18 Maj
Wielki finał 19 maja.

Krajowe eliminacje i utwory wybrane przez poszczególne kraje:

Crosslandia

Monarchia Anarchia

Soundicehoven

Jamesland

BZR Patibulajówa

Slavonia
Coffee Charts teraz zawsze na żywo...
Piątek i poniedziałek od 19:00 w M-Top Radio.
m-top.panelradiowy.pl/radio
Odpowiedz
Soundicehoven potwierdza udział w tejże edycji i dokonał wyboru reprezentanta
Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
Odpowiedz
Monarchia Anarchia cieszy się z powrotu Konkursu i wkrótce podejmie stosowne kroki. Liczymy na szerokie zainteresowanie Konkursem.
Odpowiedz
Mam przyjemność ogłosić, że Jamesland również wyraża radość z powrotu MusicTopWizji. Preselekcje coming soon...
Odpowiedz
Chciałbym zapytać dla pewności - jeśli coś było grane w Radiu Eska, to oczywiście nie może wziąć udziału, ale czy utwór który parę razy był zagrany w Eska Rock już może się kwalifikować?
Odpowiedz
(04-29-2022, 19:06:56)kuba015 napisał(a): Chciałbym zapytać dla pewności - jeśli coś było grane w Radiu Eska, to oczywiście nie może wziąć udziału, ale czy utwór który parę razy był zagrany w Eska Rock już może się kwalifikować?

Myślę że może. Ja nie widzę problemu.
Odpowiedz
Yooooooo
Ostatnio tu prawie nie bywam, ale Musictopwizji nie odpuszczę!
Odpowiedz
Crosslandia, BZR Patibulajówa oraz Soundicehoven swoich reprezentantów już podali. W Jameslandzie, Monarchii Anarchii oraz Slavonii trwają eliminacje. Wszystko przebiega sprawnie i właściwie. 
Super by było gdyby GreferSOBERstan oraz Prado jednak też wzięli udział w konkursie - było by miło...Czekamy... Shy
Odpowiedz
Wszystko jasne. Kraje biorące udział w tegorocznej Musictopwizji wybrały swoich reprezentantów.
Sześć znakomitych utworów staje do rywalizacji od teraz.
Zachęcam do wielokrotnego przesłuchania rywalizujących nagrań, aby wybrać te najlepsze.
Jako że delikatnie przesunął nam się termin, to na wasze głosy czekam do 19 maja, a na wielki finał zapraszam na forum 20 maja od 19:00 aby wspólnie poznać najlepsze nagranie 5 wydania "MusicTopWizji" - Tatbushka 2022!
Głosujemy systemem Eurowizyjnym:
1-12 pkt
2-10 pkt 
3-08 pkt
4-07 pkt
5-06 pkt

Głosy wysyłacie do mnie na PW, oczywiście dany kraj nie może głosować na swojego reprezentanta.

Niech wygra najlepszy!
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.