.....
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daria Zawiałow - Wojny i Noce
Nowy album Darii ukaże się już 11 czerwca nakładem Sony Music Poland.

Jak dotąd poznaliśmy dwa single:
"Kaonashi" i "Za krótki sen" w którym swój gościnny występ zaliczył Dawid Podsiadło.

Tak będzie wyglądała okładka albumu:

[Obrazek: 174440514_303273684502031_8151608123906650092_n.jpg]

Według mnie jest świetna, ogólnie bardzo podoba mi się koncepcja grafik promujących single jak i cały album. Przy "Helsinkach" mieliśmy nawiązania do zimnej Finlandii, natomiast tym razem Daria zabiera nas w kierunku odległej Japonii.

Przy okazji prezentacji okładki albumu pojawiły się tytuły piosenek - tracklista:

1. Oczy - Polaroidy
2. Wojny i Noce
3. Kaonashi
4. Za krótki sen (with Dawid Podsiadło)
5. Metropolis
6. Reflektory - Sny
7. Hollow
8. Principolo
9. Fuzuki
10. Żółta taksówka
11. Serce
12. Flower Night
13. Socjopathetic

Daria przyznaje, że i tym razem postara się zaskoczyć słuchaczy ciekawymi, dotychczas nie kojarzonymi z nią brzmieniami.
Odpowiedz
Z wielkim zainteresowaniem oczekuje tej płyty...
Odpowiedz
(04-16-2021, 22:27:04)Horngacher77 napisał(a): Z wielkim zainteresowaniem oczekuje tej płyty...

Muszę się przyznać że ja także...
26 czerwiec....
Odpowiedz
Ciężko będzie jej na pewno przebić Helsinki bo tamta płyta to było cos najwspanialszego co przytrafiło się naszemu rynkowi muzycznemu. No ale jak na razie to świetnie to wygląda - single znakomite. Nawet z Dawidem już mi się wkręcił.
Odpowiedz
Mnie też obydwa się podobają...
26 czerwiec....
Odpowiedz
U mnie w tym tygodniu Daria 2 x w TOP 10.
Odpowiedz
Trzeci singiel z płyty:

Chyba najmniej mi się podoba z tych wszystkich do tej pory. Nie ma na czym ucha zawiesić. :p
Odpowiedz
(05-18-2021, 19:43:04)Marcineq napisał(a): Trzeci singiel z płyty:

Chyba najmniej mi się podoba z tych wszystkich do tej pory. Nie ma na czym ucha zawiesić. :p

A mnie się bardzo podoba...
26 czerwiec....
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości