.....
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV konkurs piosenki MusicTopWizji - Marieta 2021
(02-28-2021, 22:36:48)Karol napisał(a):
(02-28-2021, 22:35:39)Cross napisał(a):
(02-28-2021, 22:33:53)Karol napisał(a): No cóż, tą edycję zaliczę jako najgorszą ze wszystkich

Nie przejmuj się, popatrz na moją sytuację...
Ostatnio na ostatnim, tym razem na szczycie... Big Grin

Ale widać, że nie wszystkim spodobała się propozycja od Soundicehoven, z wyjątkiem jednego państwa, który dał osiem punktów

tak bywa, raz na wozie raz pod wozem, teraz będziesz miał prościej w kolejnej edycji jeśli chodzi o pobicie swojego wcześniejszego rezultatu
Odpowiedz
Ja uważam że organizacyjnie to była jedna z lepszych edycji.
A i poziom nagrań był bardzo wysoki...
26 czerwiec....
Odpowiedz
(02-28-2021, 22:44:01)Cross napisał(a): Ja uważam że organizacyjnie to była jedna z lepszych edycji.
A i poziom nagrań był bardzo wysoki...

Bardzo dziękuję... ale w sumie nic nowego nie było w tej edycji. Myslałem nad czymś co mogłoby wzbogacić ten konkurs, ale nic fajnego nie wpadło mi do głowy.
Odpowiedz
Gratulacje dla Crosslandii, to moja dwunastka!  Big Grin  Ładny wynik!
Super edycja, wielkie brawa również dla prowadzącego.
Dziękuję za 12-stkę od Soundicehoven  Heart
b30 charts.
co drugą niedzielę!

Odpowiedz
Ode mnie również gratulacje dla Crosslandii - zdecydowanie zasłużona wygrana. No i tym sposobem już na wiosnę widzimy się w kolejnym kraju Wink
Przy okazji bardzo dziękuję za wszystkie głosy oddane na slavońską propozycję. Trzeci raz na podium, to dla mnie zaszczyt :3
No i wyrazy podziwu dla prowadzącego - rewelacyjne stopniowanie emocji i budowanie napięcia. Jeśli jeszcze kiedyś przypadnie mi zaszczyt bycia gospodarzem to już wiem na kim będę mógł się wzorować Big Grin
Odpowiedz
Dzięki wielkie za pozytywne komentarze. Bardzo mi miło. Smile
Już zacieram ręce na kolejną edycję bo wiem że Cross przygotuje cos zaskakującego!
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.