Najbliższe audycje w forumowym radiu: Klubowa 15-ka Pt - 16:00, Lista DCC Pt - 17:00, Plus Minus Pt - 20:00
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jumanji: Przygoda w dżungli
Byłem dzisiaj w kinie na tym filmie i muszę napisać, że to była kolejna bardzo fajna produkcja, na którą się udałem. Jest to komedia przygodowa, fantasy, ale i też film akcji. Naprawdę dużo się działo w tej dziesiątej muzie. Występują tam tacy znani aktorzy jak Dwayne Johnson (pseudonim "The Rock") czy Nick Jonas, który również jest wokalistą. Chciałbym dodać, że jest to sequel filmu "Jumanji" z 1995 roku. Moja ocena to 10/10.

[Obrazek: 7815013.3.jpg]

Opis filmu:
Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą "Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a one stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w Jumanji chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze…

Źródło: http://www.filmweb.pl

Już od 22 czerwca na liście Dance Classics Charts będą tylko wakacyjne/letnie utwory.

Radiowe utwory na lato 2018 ⬅ kliknij Smile
Klubowe utwory na lato 2018 ⬅ kliknij Smile
Najlepsze utwory na lato 2018 - soon
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości