....
Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reni Jusis - Mixtura (2006)
Trzeci singiel z wydanego w 2006 roku albumu Reni "Magnes". Na singlu znalazła się wersja albumowa, wersja radiowa, remix i utwór "Niemy Krzyk", który został późniejszym singlem numer cztery. 
Utwór jest do dzisiaj moim drugim ulubionym (obok "Kiedyś Cię Znajdę") w karierze Reni i strasznie żałuję, że nie zyskał należnej mu uwagi, chociaż w pewnym stopniu przyczyniła się do tego sama Renia, która nie nakręciła do niego nawet teledysku. Na szczególne uznanie zasługuję wersja anglojęzyczna. Prawdziwa perełka z którą Jusis mogłaby podbić całą Europę (a nawet świat). I w odróżnieniu od Mandaryny, o której rok wcześniej mówiono to samo, występy Reni stoją na prawdziwie światowym poziomie. 
Postanowiłem napisać o tym fenomenalnym singlu, ponieważ ostatnio podczas "odświeżania" listy przypomniałem sobie o nim i naszły mi związane z nim wspomnienia. A wy? Co sądzicie na ten temat?

No nagranie nie stało się zbyt wielkim przebojem, a szkoda. Osobiście bardzo go lubię, ale ostatnio zapomniałem już o nim, tym bardziej fajnie że przypomniałeś o nim.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości