....
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowe Wybory 2018
Witam. Chciałem coś ogłosić. Jest początek nowego Roku, forum funkcjonuje w miarę  Tongue , ale są sprawy, które potrzebują kilku więcej osób do ogarnięcia, sam nie zawsze mam czas na wszystko. Jako że forum jakoś pomału się rozrasta to potrzebuję osób do pomocy w prowadzeniu go. Co to oznacza? 
    Oznacza to tylko tyle że chciałbym wybrać Moderatorów na Forum. Chciałbym aby to były 3 osoby.
Czy bycie Moderatorem to więcej obowiązków na Forum? Nie do końca tak jest, chodzi mi tylko o niewielką pomoc, większość rzeczy wciąż będe wykonywał sam. 
    Zgłosiły się dwie osoby kacper130700 oraz maciek98. Fajnie by było aby jeszcze ktoś się zgłosił, ale jeśli nie to będą i dwie.

Jeśli ktoś nie chce aby Moderatorem został Kacper lub Maciek, to proszę o napisanie mi tego i wyjaśnienie  w Prywatnej Wiadomośći. 

Jeśli ktoś ma jakieś pytania to proszę zadawać je w tym temacie.
Odpowiedz
Jeżeli pozostał jeszcze jakiś wakat to chciałbym się zgłosić. Na forum jestem stosunkowo często i myślę, że nie miałbym większych problemów z wywiązywaniem się ze swoich obowiązków.
Jeżeli wszystkie miejsca zostały już obsadzone to życzę nowym moderatorom owocnej pracy Wink
Odpowiedz
Ja osobiście akceptuje te 3 kandydatury.To tyle ode mnie.
Odpowiedz
Kacper130700, Maciek98, Gaspard - te 3 osoby się zgłosiły- dziękuję im za to. Jeśli nie będzie żadnych protestów to jeszcze dziś zostaną nadane im rangi. Bo ja oczywiście nie mam nic przeciwko tym osobom i akceptuje ich zgłoszenia jak najbardziej.  Sleepy
Odpowiedz
Poczekałem chwilę, i jako że nie było sprzeciwów to trójka użytkowników : Gaspard, Maciek98 oraz Kacper130700 po wcześniejszym zgłoszeniu się została Moderatorami tego Forum. 
Dziękuję wam że zdecydowaliście się przyjąć na siebie ten obowiązek  Tongue

Kadencja Moderatorów trwa do następnych wyborów tj. 2 lata, czyli do stycznia 2020 roku.
Odpowiedz
Czy da się zmienić kolor ich nicków? Bo aktualnie jest mocno dający po oczach. Smile
Odpowiedz
(01-16-2018, 01:14:08)Cross napisał(a): Dziękuję wam że zdecydowaliście się przyjąć na siebie ten obowiązek  Tongue
Spoko Wink Mam nadzieję, że nie zawiodę Smile
Odpowiedz
W sumie moderatorami zostały osoby, które są najbardziej aktywne (zwłaszcza Kacper). Ja też chętnie mógłbym taką funkcje pełnić, ale niestety czasowo bym poległ. Także ja nie mam nic przeciwko takiemu składu moderatorów. Smile
CHR HD TOP 30 - Teraz, co tydzień w sobotę.
Odpowiedz
Mam jeszcze jedną wiadomość. Chciałem powiadomić że do składu Administracji dołączy jeszcze jedna osoba.
Po kilku próbach namówienia go do dołączenia do Administracji Forum, wreszcie się zgodził. Nasz Forumowy kolega soberTOMek od dzisiaj na tym forum będzie pełnił funkcję SuperModeratora. Jest to moja suwerenna decyzja i nie podlega ona dyskusji. 
Od dzisiaj jeśli nie ma mnie na forum przez dłuższy czas, to z problemami zgłaszacie się do soberTOMka, a jeśli on nie podoła wyzwaniu to skontaktuje się ze mną.
Na koniec chciałem podziękować Tomkowi oraz pozostałym chłopakom Kacprowi, Maćkowi oraz Gaspardowi za podjęcie się tego zadania.
Kadencja Tomka tak jak pozostałych osób, według statutu Forum trwa 2 lata. 
Dziękuję...
Odpowiedz
No proszę, Super Moderator Tomaszko Big Grin
CHR HD TOP 30 - Teraz, co tydzień w sobotę.
Odpowiedz