....
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podsumowańsko 2019
Przynajmniej dobrze że Senorita na szóstym. 7 Rings akurat jeden z najlepszych w dorobku Ariany. Jeszcze tylko Taylor bym stąd uratował a tak to może być, bo za Bad Guy specjalnie nie przepadałem.
Odpowiedz
Przesłuchałem skrót top 100 i powiem tyle, że jest bardzo dużo utworów moim zdaniem godnych uwagi Wink
Tylko trochę za dużo łupania tutaj, orzechy chyba musisz uwielbiać Wink
Odpowiedz
Podium nie dla mnie. Fajnie, że w top 10 umieściłeś kawałek "Identity". Myślałem, że produkcje à la Dynoro będą wyżej w podsumowaniu. Bardzo fajne wideo Smile

Z antytopki nie lubię "Wiggle It", "Cooler Than Me", "Outta My Head", "Lucky, Lucky, Lucky Me" (Klaas Remix) i  "Memories". Resztę bym nie umieścił w zestawieniu najgorszych numerów roku 2019.
Odpowiedz
(12-03-2019, 17:28:01)ZdroweJelitaShakiry napisał(a): radiowa też będzie, najgorsza nie wiem ale raczej tak chociaż jeszcze nie udało mi się przewidzieć co wygra u kuby1201
całuję
jeliciak

Powiem Ci, że patrząc na Twoją antytopkę to się w ogóle nie udało przewidzieć, co u mnie wygra Wink
Odpowiedz
Hm, co do 100 to niestety nie moja bajka. Ale 30 to już inna historia, kilka utworów z niej będzie w mojej 30 Big Grin

W niektórych pudełkach nic nie ma, ale zawsze można coś do nich wsadzić i nie będą puste!

Odpowiedz
Ilość fajnych utworów w podsumowaniu: 53
Ilość wspólnych utworów w podsumowaniu: 2
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.