....
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasza własna lista OLDiesów
Jak rozgryzę jak się obsługiwać ScoreWIZ to można by było tam głosować ...

W niektórych pudełkach nic nie ma, ale zawsze można coś do nich wsadzić i nie będą puste!

Odpowiedz
(11-01-2017, 00:50:21)Cross napisał(a): Chciałem tylko powiedzieć że moje typy są takie same jak Horngachera i Kacpra...

I moje też Smile
Odpowiedz
Tomku to rozgryzaj Tongue
Bo my już mamy chęć zgłaszania utworów do pierwszego notowania...
Odpowiedz
Jak nigdy nic wchodzę sobie na forum i chce założyć dział dla listy, aby dało się już zgłaszać propozycje do 1 notowania  a tu niespodzianka...Jaka?... Otóż nie mogę... Tongue

a co do nazwy to może:  RETRO 20 - Lista przebojów MusicTop GOLD ?

p.s.
(11-01-2017, 21:46:57)Cross napisał(a): Tomku to rozgryzaj Tongue
 dobre info. już wiem z czym to się je Wink

W niektórych pudełkach nic nie ma, ale zawsze można coś do nich wsadzić i nie będą puste!

Odpowiedz
(11-02-2017, 09:25:30)soberTOMek napisał(a): Jak nigdy nic wchodzę sobie na forum i chce założyć dział dla listy, aby dało się już zgłaszać propozycje do 1 notowania  a tu niespodzianka...Jaka?... Otóż nie mogę... Tongue

a co do nazwy to może:  RETRO 20 - Lista przebojów MusicTop GOLD ?

Co do nazwy, to mi się podoba, mogę utworzyć dział o takiej nazwie. 
Co do pierwszej sprawy to nie możesz niestety, chyba że zgłaszasz się na ochotnika na moderatora forum, to wtedy będziesz mógł robić o wiele więcej na forum... Big Grin
Odpowiedz
(11-02-2017, 14:42:42)Cross napisał(a): Co do pierwszej sprawy to nie możesz niestety, chyba że zgłaszasz się na ochotnika na moderatora forum, to wtedy będziesz mógł robić o wiele więcej na forum... Big Grin

a muszę się z tym przespać i się zastanowić Undecided Huh Rolleyes

Odpowiedz
(11-02-2017, 19:17:00)soberTOMek napisał(a):
(11-02-2017, 14:42:42)Cross napisał(a): Co do pierwszej sprawy to nie możesz niestety, chyba że zgłaszasz się na ochotnika na moderatora forum, to wtedy będziesz mógł robić o wiele więcej na forum... Big Grin

a muszę się z tym przespać i się zastanowić Undecided Huh Rolleyes

Big Grin ok
Odpowiedz
miałbym jakieś dodatkowe obowiązki z tym związane? Sleepy  i czy pensja byłaby wyższa  Shy

Odpowiedz
(11-02-2017, 19:19:49)soberTOMek napisał(a): miałbym jakieś dodatkowe obowiązki z tym związane? Sleepy  i czy pensja byłaby wyższa  Shy

Czasem gdyby cię ktoś poprosił o założenie działu, albo o przeniesienie czegoś...gdyby mnie nie było akurat na forum. To wszystko. No i pilnowanie aby nie było żadnych sporów, wulgaryzmów itd. Nic szczególnego. U nas na razie jest spokój, więc nie ma problemu...
A już byś chciał kasy więcej  Tongue
Odpowiedz