....
Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHR HD TOP 30 - Komentarze
(03-28-2019, 17:45:03)Horngacher77 napisał(a): Numer 1 do przesłuchania.Natomiast pozycja 9 Triplo Max -Shadow to bardzo fajny kawałek i cieszę się ,że i u ciebie debiutuje.

Przesłuchaj koniecznie, jest bardzo odprężający a jednocześnie mega wciąga. Super, u mnie kilka tygodni na pewno pobędzie.

(03-28-2019, 20:59:45)Cross napisał(a): Akurat ten numer jeden u ciebie nie zaskakuje...
W czołówce John Newman i Marshmello wraz z Chvrches - super.
ATC znakomicie w górę...Supcio...
Z nowości P!nk oraz Ava Max...

Oczywiście, że nie jest to zaskoczenie. Ta Pani chce za wszelką cenę znaleźć się na podium rocznego podsumowania, i atakuje co raz mocniej.
Tak przypuszczałem, że kobiety będą górą w tym zestawieniu nowości. Smile
CHR HD TOP 30 - Teraz, co tydzień w sobotę.
Odpowiedz
Super, że Lea Rue debiutuje i to w dodatku tak wysoko Smile

W niektórych pudełkach nic nie ma, ale zawsze można coś do nich wsadzić i nie będą puste!

Odpowiedz
(04-07-2019, 14:09:32)soberTOMek napisał(a): Super, że Lea Rue debiutuje i to w dodatku tak wysoko Smile

Emma nie dość że wysoko zadebiutowała, to w kolejnym notowaniu zaatakowała jeszcze wyższe szczeble notowania Smile
Odpowiedz
Bardzo mnie cieszy, ze Emma już na podium
Nie znam chyba nowości, ale ale czy miejscu 24 i 29 nie ma pan tej samej nowości? Big Grin

W niektórych pudełkach nic nie ma, ale zawsze można coś do nich wsadzić i nie będą puste!

Odpowiedz
(04-07-2019, 15:01:24)soberTOMek napisał(a): Zmieni pan sobie video z 1 miejsca.  Rolleyes

Zmienione.. Przypadkowo wysłałem post i jeszcze staże były nieskończone.
Odpowiedz
A na 29 powinien być Don Diablo Wink
Odpowiedz
Za pierwsze miejsce naprawdę masz bardzo dużego plusa Smile To już jest jeden z największych kilerów tego roku. Dwie najwyższe nowości również ciekawe, poza tym jeszcze George mi się spodobał. Nie wiem jeszcze czy wejdzie na moją listę, ale jestem zadowolony z jego debiutu.
Odpowiedz
(04-07-2019, 15:14:22)Kuba1201 napisał(a): A na 29 powinien być Don Diablo Wink

Pozwoliłem sobie to poprawić Cool

Odpowiedz
(04-07-2019, 15:19:47)Kuba1201 napisał(a): Za pierwsze miejsce naprawdę masz bardzo dużego plusa Smile To już jest jeden z największych kilerów tego roku. Dwie najwyższe nowości również ciekawe, poza tym jeszcze George mi się spodobał. Nie wiem jeszcze czy wejdzie na moją listę, ale jestem zadowolony z jego debiutu.

Zgadzam się z tym. Daria na pewno u mnie nabije punktów Smile Więc sporo nowości Ci się spodobało, cieszy mnie to.

(04-07-2019, 15:19:51)soberTOMek napisał(a):
(04-07-2019, 15:14:22)Kuba1201 napisał(a): A na 29 powinien być Don Diablo Wink

Pozwoliłem sobie to poprawić Cool

A ja pozwoliłem sobie nagrodzić Was obu Smile
Odpowiedz
Kolejna lista którą zjadła Daria....
Niewiarygodne że ATC wciąż są na liście...
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości