....
Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHR HD TOP 30 - Komentarze
(02-17-2019, 15:46:18)Karol napisał(a): No I proszę bardzo! Mój przyszły ulubiony utwór zawojował szczyt listy.Ciekawe na jak długo. Widzę,że chwycił cię Superman od Darude.Coś przeczuwam,że to może być ten utwór reprezentujący Finlandię na Eurowizji.

Pierwsze miejsce dla nich wisiało w powietrzu Smile
No rzeczywiście, Superman mi się spodobał. Zobaczymy czy wejdzie do notowania.
CHR HD TOP 30 - Teraz, co tydzień w sobotę.
Odpowiedz
Podium znakomite... numer jeden coraz bardziej lubię...
Jak pięknie widzieć u ciebie Mabel na liście...
ATC jeszcze się trzymają, to też fajnie...
A z premier w propozycjach to Dua Lipa...  Smile
Odpowiedz
(02-18-2019, 18:44:44)Cross napisał(a): Podium znakomite... numer jeden coraz bardziej lubię...
Jak pięknie widzieć u ciebie Mabel na liście...
ATC jeszcze się trzymają, to też fajnie...
A z premier w propozycjach to Dua Lipa...  Smile

Cieszę się, że całkiem sporo dobrego u mnie znalazłeś dla siebie Smile
Odpowiedz
Wielkie dzięki za Sigrid i Krzyśka na podium Smile
Odpowiedz
(02-20-2019, 14:23:13)Kuba1201 napisał(a): Wielkie dzięki za Sigrid i Krzyśka na podium Smile

Nie ma za co Wink
Odpowiedz
Juz chciałem pisać, ze nie znam Twojego nr. 1 a tu jednak miłe zaskoczenie. Mimo iż wykonawcy jak i sam tytuł nic mi nie mówią to okazuje się ze gdzieś już to słyszałem... i całkiem całkiem fajne Wink

W niektórych pudełkach nic nie ma, ale zawsze można coś do nich wsadzić i nie będą puste!

Odpowiedz
(02-23-2019, 13:45:26)soberTOMek napisał(a): Juz chciałem pisać, ze nie znam Twojego nr. 1 a tu jednak miłe zaskoczenie. Mimo iż wykonawcy jak i sam tytuł nic mi nie mówią to okazuje się ze gdzieś już to słyszałem... i całkiem całkiem fajne Wink

Fajne to jest, fajne Wink
Dzisiaj nie na 1, ale też będą wysoko.
Odpowiedz
Być może Twoje numer 2 i 3 będą sporymi przebojami u mnie. Ale parę innych utworów też mi się spodobało na tyle, aby dodać do siebie. Powinien być rewanż, skoro jest parę utworów z mojej listy.
Odpowiedz
Coś przeczuwam,że Gam Gam może być hitem pierwszego półrocza,jeśli wytrzyma ogólnopolskie,lokalne i forumowe listy hitów.Natomiast Filatov & Karas u ciebie to nie niespodzianka,ponieważ zmiana stylu spowodowała,iż spodobało ci się i dajesz im szansę wyjść z szeregów ławki rezerwowych.
Tune Lista - 30.04.2020: Coming Soon
Odpowiedz
"Gam Gam" za tydzień u mnie na pewno zadebiutuje w RM TOP 40...
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości