....
Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHR HD TOP 30 - Komentarze
Widać w propozycjach Grip,które nadal u mnie radzi sobie w notowaniu.Ciekaw jestem kiedy wejdzie
Tune Lista - 30.04.2020: Coming Soon
Odpowiedz
(02-03-2019, 14:31:37)soberTOMek napisał(a): Widzę, ze nr. 1 już słyszałem, ale niestety nie dla mnie...
Musze się zebrać i nadrobić zaległości bo z nowych propozycji słyszałem tylko BAD! i Grip.

Czyli i w tym roku potwierdza się teoria, że to czego nie lubisz, będzie u mnie hitem Tongue
Może pomyślę wkrótce nad notowaniem on-line.

(02-03-2019, 14:32:58)Karol napisał(a): Widać w propozycjach Grip,które nadal u mnie radzi sobie w notowaniu.Ciekaw jestem kiedy wejdzie

No zobaczymy, póki co jest gęsto w propozycjach.
CHR HD TOP 30 - Teraz, co tydzień w sobotę.
Odpowiedz
O proszę Giant już na 4 Smile
Z podium na + Speechless. Fajnie że Duża wchodzi Smile Z propozycji: Halsey, Seeb, Mabel i Sigrid Smile
Odpowiedz
(02-05-2019, 10:12:28)calvinharrisfan napisał(a): O proszę Giant już na 4 Smile
Z podium na + Speechless. Fajnie że Duża wchodzi Smile Z propozycji: Halsey, Seeb, Mabel i Sigrid Smile

No i nie bez szans na atak na podium. A z zestawu propozycji, lubianych przez Ciebie, coś może wejdzie w sobotę.
Odpowiedz
Bardzo miło widzieć na liście u ciebie Korteza.
Z nowości najbardziej lubię Dua Lipe.
Dużo fajnej muzy jest w propozycjach.
Na wielki plus zasługują: Florencja, Halsey, Sigrid oraz znakomity Krzysiek Zalewski.
Odpowiedz
(02-07-2019, 00:51:48)Cross napisał(a): Bardzo miło widzieć na liście u ciebie Korteza.
Z nowości najbardziej lubię Dua Lipe.
Dużo fajnej muzy jest w propozycjach.
Na wielki plus zasługują: Florencja, Halsey, Sigrid oraz znakomity Krzysiek Zalewski.

Za kilka chwil pojawi się kolejne notowanie, może coś z tego zestawu zobaczymy w trzydziestce.
Odpowiedz
Proszę o to samo na liście co Cross Wink
Odpowiedz
Bardzo dziękuję, że poza Halsey spełniłeś życzenie Crossa. No i moje, chociaż wysłałem minutę po opublikowaniu notowania. W sumie u mnie też Halsey jeszcze w propozycjach...
Odpowiedz
(02-09-2019, 21:27:37)Kuba1201 napisał(a): Bardzo dziękuję, że poza Halsey spełniłeś życzenie Crossa. No i moje, chociaż wysłałem minutę po opublikowaniu notowania. W sumie u mnie też Halsey jeszcze w propozycjach...

Przy obecnym zestawie propozycji, utwory, które weszły w sobotnim zestawieniu były raczej pewniakami. Ja się ciesze, że dodałeś Need To Feel Loved, mam nadzieje, że wejdzie do listy. W przyszłym tygodniu postaram się skomentować co nie co.
Odpowiedz
No I proszę bardzo! Mój przyszły ulubiony utwór zawojował szczyt listy.Ciekawe na jak długo. Widzę,że chwycił cię Superman od Darude.Coś przeczuwam,że to może być ten utwór reprezentujący Finlandię na Eurowizji.
Tune Lista - 30.04.2020: Coming Soon
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości